بیمه عمر پاسارگاد | بررسی شرایط و جزئیات بیمه عمر پاسارگاد برای بیمه گذار

بیمه عمر پاسارگاد | بررسی شرایط و جزئیات بیمه عمر پاسارگاد برای بیمه گذار

زیاد شدن تعداد شرکتهای ارائه دهنده ی خدمات بیمه عمر باعث شده است که هنگام خرید بهترین بیمه های عمر با سردرگمی‌هایی همراه شویم. در این مقاله قصد داریم تا شما را با شرایط خرید بیمه عمر پاسارگاد که یکی از شرکت‌های ارائه دهنده بیمه در این زمینه می‌باشد، آشنا کنیم.

شرایط دریافت بیمه عمر پاسارگاد

هر فرد برای دریافت خدماتی که نیاز دارد باید شرایط اولیه‌ای داشته باشد. به این شرایط اولیه که برای تمام متقاضیان یکسان است و فرد در حالت عادی باید حایز آن با شد، شرایط عمومی می‌گوییم مثل، سن قانونی، سواد، آگاهی و مواردی ازاین دست.

شرایط بیمه عمر پاسارگاد به دو عامل اصلی بستگی دارد: عمر بیمه‌گزار و سلامت بیمه‌گزار.

در بیمه عمر محدودیت سنی قانونی وجود ندارد و کودک از بدو تولد می‌تواند بیمه شود اما از آنجایی که با بالا رفتن سن امکان ابتلا به بیماری‌های مختلف بیشتر می‌شود وهمچنین فرد در معرض انواع حوادث قرار می‌گیرد.

سقف سنی در بیمه عمر پاسارگاد تا ۶۵ سال است به این شرط که مجموع سن بیمه‌شده با مدت زمان قرارداد بیمه عمر بیش از ۷۰ سال نشود.

مجموع سن بیمه‌شده با مدت زمان قرارداد بیمه عمر نباید بیشتر از ۷۰ سال شود.

یکی دیگر از شرایط  بیمه عمر پاسارگاد سنجش وضعیت سلامتی فرد بیمه شده است. که بیمه‌گذار بایستی پاسخ دهد که آیا دچار بیماری خاص می‌باشد یا خیر.

بنابراین دقت داشته باشید که در صورتی که دارای بیماری خاصی هستید، آنرا در فرم بیمه عمر مطرح کنید و مدارک پزشکی مورد نیاز را ارائه نمایید.

زیرا در صورتی که دچار بیماری خاصی باشید و این موضوع به شرکت بیمه اطلاع داده نشود طبق قانون بیمه و شرایط بیمه عمر پاسارگاد، بیمه‌گر می‌تواند تعهدات خود را در قبال شما انجام ندهد.

بیشتر بخوانید: بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان | در بیمه عمر پارسیان به بیمه عمر شما چقدر سود تعلق می‌گیرد

بیمه عمر پاسارگاد

شرایط بازخرید بیمه عمر پاسارگاد کدام است؟

بیمه عمر پاسارگاد دارای ارزش بازخرید بوده، در این بیمه حق بیمه‌ای که می‌پردازید پس‎انداز می‌شود و شما می‎توانید بعد از گذشت ۶ ماه از مدت قراردادتان و پرداخت ششمین حق بیمه، اندوخته خود را بازخرید کنید و بیمه‌نامه را فسخ نمایید اما ارزش بازخریدی نخواهد داشت.

بیمه پا سار گارد

شرایط دریافت وام برای بیمه گذاران بیمه عمر در بیمه پا سار گارد

یکی از بهترین مزایای بیمه های عمر و تامین آتیه شرکت بیمه پاسارگاد دریافت وام  بدون هیچگونه تشریفات اداری از محل اندوخته این بیمه نامه می باشد.

بیمه عمر پاسارگاد شرایطی را برای شما فراهم کرده است که تا میزان ۹۰% ارزش بازخریدی بیمه نامه خود بدون ضامن و وثیقه می‌توانید وام دریافت کنید.

باز پرداخت وام دریافت شده حداکثر طی ۳۶ قسط و سه سال می باشد. سود تعلق گرفته به وام بیمه عمر حداکثر ۴ درصد بیش از سود تضمینی است که به اندوخته این بیمه نامه تعلق می گیرد.

این وام می‌تواند در مواقعی که شما نیاز ضروری به صندوق پس انداز خود دارید به شما کمک ‌کند تا بتوانید از سرمایه خود برداشت داشته باشید.

نکته مثبتی که این وام دارد این است که پس از دریافت وام پوشش‌های بیمه‌ای برای بیمه شده وجود خواهد داشت. نرخ تسهیلات وام ۴% بیش از نرخ سود محاسباتی برای تشکیل سرمایه خواهد بود.

شرایطی که از محدوده پوشش بیمه عمر پاسارگاد خارج می باشد

تمامی شرایطی که گفتیم برای موارد نقص عضو و ازکارافتادگی جزیی و کلی و دائم نیز صدق می‌کند.

اما در شرایط بیمه عمر پاسارگاد مواردی وجود دارد که بیمه پاسارگاد در قبال آن سلب مسئولیت کرده و اگرچه بیمه‌گزار تحت پوشش این بیمه باشد، مزایای آن به وی تعلق نمی‌گیرد. این شرایط عبارت‌اند از:

 • خودزنی به قصد ازکارافتادگی؛ به هر دلیلی تحت حمایت هیچ یک از پوشش‌های فوت یا نقص عضو یا ازکارافتادگی قرار نمی‌گیرد.
 • به‌جز پروازهای تجاری که بیمه‌گزار به عنوان مسافر معمولی از آن استفاده می‌کند، ازکارافتادگی در اثر سوانح هوایی تحت پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه قرار نمی‌گیرد.
 • در صورت که چه به صورت مستقیم و چه در مقام مباشرت و مشارکت مرتکب به اعمال خلاف قانون شود.
 • اگر بیمه‌گذار تحت یک حادثه عمدی از سوی بیمه شده یا ذی‌نفعان بیمه عمر فوت کند
 • عمل دیسک و فتق.
 • عوارض و بیماری‌های ناشی از مصرف خودسرانه دارو، مصرف مواد مخدر، مسکرات و داروها و مواد محرک.
 • مبتلا شدن به جنون به طور طبیعی، جنونی که ناشی از حادثه باشد می‌تواند تحت پوشش قرار گیرد.

بیشتر بخوانید: بیمه عمر | بررسی مواردی که هنگام خرید بیمه عمر باید بیشتر به آن توجه کرد

در چه شرایطی باید حق بیمه بیشتری پرداخت کرد؟

در صورتی که بیمه‌گذار شغل پر خطری داشته باشد یا به انجام ورزش‌ها، تفریحات و فعالیت‌هایی که امکان خطر جانی دارند، مشغول باشد هنگام خرید بیمه عمر پاسارگاد بایستی حق بیمه بیشتری را برای پوشش سرمایه فوت پرداخت کند. برخی از این فعالیت‌های پرخطر عبارتند از:

 • ورزش‌های رزمی و حرفه‌ای، خلبانی یا سرنشینی در هلیکوپترها و یا هواپیماهای آموزشی و اکتشافی، رانندگان و سرنشینان خودروها و موتور سیکلت‌های کورسی و مسابقه‌ای، پرش با چتر، غواصی، کایت سواری و یا وسایل پروازی مشابه، قایقرانی، سوارکاری و شکار
 • هنگامی کهاقدامات نظامی و امنیتی مانند وضعیت کودتا، آشوب، شورش، انقلاب و اعتصابات در حال اجرا باشد.
 • در مورد خطرات ناشی از زمین‌لرزه و آتش‌فشان  در مکان‌های زلزله‌خیز یا در نزدیکی آتش‌فشان‌های فعال نیز
 • همچنین در مواردی که خطراتر مورد خطرات ناشی از زمین‌لرزه و آتش‌فشان در مکان‌های زلزله‌خیز یا در نزدیکی آتش‌فشان‌های فعال نیز  بیمه پاسارگاد مبلغ بیشتری را از بیمه‌گذار دریافت خواهد کرد.

از دست ندهید میزان سود بیمه عمر در شرکت‌های مختلف بیمه و بررسی روش‌های افزایش آن

یزدان فرهادی

 1. مطلب تون عالی بود شما فروش انلاین هم دارین اخه زدین مقایسه و خرید انلاین بیمه

  • یزدان فرهادی

   سلام ممنون از شما که مطالب مارو دنبال می کنید بله درسته چون به زودی فروش انلاینم به سایت اضافه خواهد شد در دست اقدام می باشد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *