اگر قصد سفر به حوزه شینگن را دارید، داشتن بیمه سفر الزامیست

بیمه یکی از مهم‌ترین مواردی است که باعث ایجاد اطمینان خاطر در ما می‌شود. از این رو در ابعاد مختلف زندگی به دنبال بیمه‌های مناسبی هستیم که در مواقع آسیب و خسارت، بتوانیم از خدمات آن بهره‌مند شویم. یکی از ابعاد زندگی ما سفر است و بیمه‌ی مسافرتی یکی از آن بیمه‌هایی است که باید مورد توجه قرار دهیم تا در طول سفر، با کمترین دغدغه، از لحظات خود لذت ببریم. حادثه و مشکلات همواره در کمین است و ما هرگز نمی‌دانیم که در طول سفر چه حوادثی ممکن است پیش بیاید.

بیمه‌ی مسافرتی گرچه هزینه‌های سفر را افزایش می‌دهد اما مثل سایر بیمه‌ها، ارزش هزینه کردن دارد. این بیمه، برای پوشش هزینه‌های پزشکی، لغو سفر، گم کردن اسباب سفر و چمدان‌ها، سوانح هوایی و دیگر خساراتی که ممکن است در طول سفر با آن مواجه شویم چه در سطح بین‌المللی و چه در سطح داخلی، در نظر گرفته شده است.

 

بیمه مسافرتی

 

از بیمه سفر شینگن چه می‌دانید؟

[quote]اگر قصد سفر به حوزه شینگن را دارید، داشتن بیمه سفر یکی از الزامات دریافت ویزا می باشد[/quote]

🏖 بیمه مسافرتی شینگن

یکی از الزامات دریافت ویزا برای سفر به کشورهای حوزه شینگن، داشتن بیمه مسافرتی است. این نوع بیمه مسافرتی، بیمه‌شده را از تهدیدات احتمالی سفر، مانند بیماری، حادثه (مثل شکستن دست، پا…)، گم‌شدن چمدان، در امان نگه می‌دارد. به‌بیان‌دیگر آرامش سفرتان تضمین می‌کند. بر روی بیمه‌نامه مسافرتی شینگن نام کشور خاصی نوشته نمی‌شود، برای همین در تمامی کشورهای حوزه شینگن، قابل‌استفاده است که یکی از بهترین مزایای آن است.

🏖 با خرید یک بیمه به ۲۶ کشور سفر کنید!

با خرید بیمه مسافرتی شینگن به این کشورها با خیال راحت سفر کنید. اتریش، بلژیک، استونی، دانمارک، فرانسه، یونان، آلمان، ایتالیا، لیتوانی، مالت، لوکزامبورگ، پرتغال، اسلواکی، اسپانیا، هلند، سوئیس، سوئد، جمهوری چک، لهستان، اسلوونی، لتونی، مجارستان، لیختن‌اشتاین، نروژ، ایسلند.

بیمه مسافرتی شینگن

🏖 چرا بیمه مسافرتی شینگن؟

اگر در حین سفر به یکی از کشورهای حوزه شینگن، به مشکل برخوردید و سلامتی‌تان به خطر افتاد، حتماً می‌دانید هزینه‌های درمان بسیار بالاست، گاهی به علت یک شکستگی، باید بیشتر از هزینه سفرتان، برای درمان خرج کنید. برای مثال؛ متوسط هزینه درمان در کشور آلمان ۵۲۶۷ دلار، سوئیس ۶۹۳۵ دلار، هلند ۵۳۴۳ دلار است، که در این شرایط داشتن بیمه مسافرتی شینگن، منطقی به نظر می‌آید.

🏖 قیمت بیمه مسافرتی شینگن

قیمت بیمه مسافرتی شینگن به عوامل زیادی بستگی دارد، از جمله سن شخص بیمه‌گذار. برای این نوع بیمه‌نامه، رده‌های سنی مختلفی تعیین‌شده که در قیمت تأثیر زیادی دارند. کمترین حق بیمه را رده سنی تا ۱۲ سال باید بپردازند و بیشترین قیمت را افراد ۸۰ سال به بالا باید بپردازند. بعضی از شرکت‌ها بالاتر از ۸۰ سال را بیمه نمی‌کنند.

🏖 رده‌های سنی بیمه مسافرتی

  1. ۰ تا ۱۲ سال
  2. ۱۳ تا ۶۵ سال
  3. ۶۶ تا ۷۰ سال
  4. ۷۱ تا ۸۰ سال
  5. ۸۰سال به بالا

🏖 سفرتان چندروزه است؟

از دیگر عوامل تأثیرگذار بر قیمت بیمه مسافرتی شینگن، طول مدت سفر هست. هرچقدر تعداد روزهایی که در سفر هستید، بیشتر باشد باید حق بیمه‌ای بیشتری پرداخت کنید. طول سفر از ۱ تا ۷ روز شروع می‌شود و می‌تواند تا یکسال هم ادامه داشته باشد.

بیمه مسافرتی شینگن

🏖 چه سقف تعهدی بخرید؟

حداکثر تعهد مالی که شرکت بیمه در برابر بیمه‌گذار دارد، در تعیین حق بیمه تأثیر می‌گذارد. هرچقدر تعهد بیشتری خریداری کنید، هزینه بیشتری باید بپردازید. معمولاً سقف بیمه مسافرتی شینگن ۵۰ هزار یوروست. یعنی با خرید این سقف شرکت بیمه نهایت تا ۵۰ هزار یورو خسارت پرداخت می‌کند. با توجه به قیمت پایین و مناسب بیمه مسافرتی، پیشنهاد می‌کنیم حتماً تعهدات بالاتر را بخرید تا سفری امن و آرام را تجربه کنید. حداقل پوشش این نوع بیمه ۳۰هزار یوروست.

بیمه مسافرتی

🏖 طرح‌های مختلف بیمه مسافرتی شینگن

شرکت‌های بیمه معمولاً طرح‌های مختلفی برای مشتریان خود در نظر می‌گیرند، تا افراد بتوانند با توجه به شرایط‌شان بهترین طرح ممکن را خریداری کنند.

🏖 پوشش‌های بیمه‌نامه مسافرتی شینگن و شینگن طلایی

میزان سقف این پوشش‌ها در شرکت‌های مختلف بیمه متفاوت هست و این سقف برای شینگن و شینگن طلایی متفاوت است.
👈🏻 هزینه‌های پزشکی و بستری شدن در بیمارستان
👈🏻 هزینه‌های فوری دندانپزشکی تا سقف تعیین‌شده
👈🏻 هزینه‌های گم‌شدن گذرنامه، گواهی‌نامه و یا مدارک شناسایی در خارج از کشور
👈🏻 تحویل دارو
👈🏻 کمک حقوقی تا سقف مشخص‌شده در بیمه‌نامه
👈🏻 جبران خسارت فقدان‌بار تحویلی به هواپیما
👈🏻 جبران خسارت تأخیر در ورود بار همراه مسافر
👈🏻 بهم خوردن برنامه زمان‌بندی پرواز
👈🏻 هزینه‌های تشییع‌جنازه خارج از کشور

بیمه مسافرتی شینگن

🏖 نحو پرداخت خسارت بیمه مسافرتی شینگن

شرکت‌های بیمه در ایران نمی‌توانند در خارج از کشور شعبه داشته باشند، برای همین از شرکت‌های کمک‌رسان، برای حمایت از بیمه‌گذاران استفاده می‌کنند. اگر خدای‌ناکرده در سفر به مشکلی برخوردید، سریعاً با کمک‌رسان تماس بگیرید و مدارک لازم مثل بیمه‌نامه، اصل گذرنامه را ارائه دهید تا روند رسیدگی و پرداخت خسارت سریعاً دنبال شود.

یزدان فرهادی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *